Home » Polygon (MATIC) přistává na protokolu Seaport platformy OpenSea

Polygon (MATIC) přistává na protokolu Seaport platformy OpenSea

by Thomas

Po několika měsících vyhodnocování přivítá Seaport, nový protokol platformy OpenSea non-fungible tokens (NFTs), sidechain Polygon (MATIC). To umožní uživatelům OpenSea vypořádat své transakce v tokenech MATIC. Podle společnosti budou v nadcházejících měsících přidány také nové blockchainy s podporou EVM.

Polygon v přístavu OpenSea

OpenSea, objemově největší tržiště s nezaplatitelnými tokeny (NFT), oznámilo, že jeho protokol Seaport bude nyní integrovat platby tokeny Polygon a MATIC.

“Počínaje dneškem začínáme pro všechny nové nabídky a inzeráty na serveru Polygon používat službu Seaport! Jsme nadšeni, že můžeme začít používat Seaport na více blockchainech, abychom zlepšili zkušenosti všech na OpenSea.”

Protokol Seaport, který byl v červnu zaveden na platformě OpenSea, přináší uživatelům řadu vylepšení, včetně výrazného snížení transakčních poplatků, jejichž roční úspora se odhaduje na zhruba 460 milionů dolarů.

Protokol, který je kompletně otevřený, nyní po několika měsících vyhodnocování přivítá společnost Polygon a rozšíří jeho nabídku. Podle tiskové zprávy OpenSea budou Klaytn a další blockchainy kompatibilní s Ethereum Virtual Machine (EVM) přidány v nadcházejících měsících.

Jak jsme již dříve informovali, platba v žetonech MATIC bude nyní možná na platformě OpenSea:

” V rámci přechodu na Seaport nyní OpenSea podporuje jako platební prostředek použití nativního tokenu $MATIC společnosti Polygon. Každý, kdo na Polygonu provádí transakce pomocí OpenSea, bude nyní muset platit vlastní poplatky za plyn, aby mohl provádět transakce pomocí $MATIC. “

NFT ve špatném stavu

Nesmíme z toho dostat spoustu peněz, ale budeme z toho mít spoustu peněz,” řekl. “Nebudeme z toho mít spoustu peněz.

Zatímco 1. května platforma zpracovala transakce v hodnotě 2,7 miliardy dolarů, za posledních 7 dní podle údajů DappRadar zpracovala pouze 80 milionů dolarů. Je zřejmé, že pokles zpracovávaného objemu a masivní pokles cen jednotlivých kolekcí je třeba dát do souvislosti s medvědím trhem.

Dvě nejpopulárnější kolekce, Bored Ape Yacht Club (BAYC) a CryptoPunks, zaznamenaly pokles cen o 53 %, respektive 19 % ve srovnání s jejich nejvyšší cenou (ATH) dosaženou v tomto roce.

Společnost OpenSea však považuje tento způsob výpočtu za nedostatečný a raději se zaměřuje na objem obchodů, který za stejné období klesl o 62 %. Společnost se však raději dívá dopředu a v této neklidné době na trhu si věří:

Hrajeme dlouhodobou hru, protože vidíme, co je možné, takže nás tolik neznepokojuje krátkodobá volatilita. Vždycky jsme očekávali, že s vývojem komunity a případů použití dojde k pěně, humbuku a deflaci […].”

Related Posts

Leave a Comment